Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Робота стоматолога вимагає максимальної точності та акуратності. У найскладніших випадках забезпечити комфорт, безпеку і бездоганний результат допомагають нові технології. До них відноситься і лікування зубів під мікроскопом – метод, який дозволяє лікарю контролювати кожну дію при роботі на недоступних для візуалізації ділянках.

Стоматологічна клініка Amel Smart – одна з небагатьох у Дніпрі, де в лікуванні зубів використовуються новітні досягнення сучасної стоматології, у тому числі технологія лікування та переліковування зубних каналів із застосуванням дентального мікроскопа.

У яких випадках проводять ендодонтичне лікування під мікроскопом?

Іноді стоматологу доводиться працювати практично наосліп, оскільки ділянка, де проводиться лікування, знаходиться поза зоною видимості. У цьому випадку, незважаючи на високий професійний досвід фахівця, істотно зростає ризик помилки і, як наслідок, ускладнень – запалення, втрати зуба. Сучасні технології (лікування зубів під мікроскопом) дозволяють лікареві точно оцінити ситуацію і провести лікування відповідно до високих стандартів стоматології.

Лікування зубних каналів під мікроскопом допомагає у вирішенні таких завдань:

 • 1
  детальне дослідження характеру захворювання, локалізації карієсу і масштабів поширення інфекції;
 • 2
  діагностика внутрішніх пошкоджень, невидимих ​​для рентгена;
 • 3
  пломбування при складній будові кореневих каналів;
 • 4
  діагностування новоутворень, запальних процесів у пульпарному пучку;
 • 5
  ювелірна обробка кукси зуба під коронку;
 • 6
  видалення з порожнини зуба уламків ендо інструменту;
 • 7
  виявлення зубних відкладень у підясневій зоні, підвищення ефективності професійного чищення зубів.

Лікування коренів зубів під мікроскопом: особливості та переваги

Лікар рекомендує лікування зубних каналів під мікроскопом після огляду і складання повної картини про проблему пацієнта.

Дентальний мікроскоп використовується у всіх напрямках сучасної стоматології:

 • у терапії – при лікуванні глибокого карієсу, пульпіту;
 • у хірургії – при видаленні кісти, інших операціях;
 • в ортопедичній стоматології – для підвищення якості роботи при підготовці до установки коронок, вінірів;
 • в ендодонтичному лікуванні.

Нерідко лікарям клініки Amel Smart доводиться проводити переліковування каналів під мікроскопом – результат низької якості лікування і герметизації каналів кореня зуба. У цьому випадку дентальне обладнання допомагає лікареві контролювати якість розпломбування, діагностувати можливі пошкодження на внутрішніх стінках кореня зуба, визначити подальший план лікування.

Які переваги дає лікування коренів зубів під мікроскопом:

 • безпека – лікар в процесі лікування під мікроскопом контролює кожен рух на будь-якій глибині кореневого каналу, що виключає можливість пошкодження стінок зуба, здорових тканин;
 • точність і висока якість усіх маніпуляцій – обладнання дає збільшення зображення кореневого каналу на дисплеї у 40 разів, що дозволяє фахівцеві побачити найдрібніші деталі;
 • рання діагностика карієсу.

Підвищення якості лікування – гарантія довговічного результату.

Лікування каналу під мікроскопом в Amel Smart у Дніпропетровську

Amel Smart – центр сучасної стоматології. У нас працюють фахівці, які володіють передовими технологіями діагностики та лікування стом захворювань, ми використовуємо цифрове обладнання, яке дозволяє виконувати найскладніші маніпуляції в процесі лікування зубів, кореневих каналів. Дентальний мікроскоп – один з інструментів, завдяки яким нам вдалося досягти відмінних результатів, виключити помилки, звести до нуля випадки ускладнень після операції.

Записатися на консультацію до стоматолога, дізнатися вартість лікування каналів під мікроскопом, ціни на інші послуги клініки ви можете на сайті або телефоном.

Ціни на процедуру: Лікування кореневих каналів під мікроскопом

ПроцедураЦіна
Первинне ендолікування 1-го кореневого каналу+пломбування System B, під мікроскопом3 500 грн
Первинне ендолікування 2-х кореневих каналів+пломбування System B, під мікроскопом4 300 грн
Первинне ендолікування 3-4х кореневих каналів+пломбування System B, під мікроскопом5 950 грн
Первинне ендолікування 1-го кореневого каналу+пломбування System B, без мікроскопа1 650 грн
Первинне ендолікування 2-х кореневих каналів+пломбування System B, без мікроскопа1 650 грн
Первинне ендолікування 3-4х кореневих каналів+пломбування System B, без мікроскопа2 150 грн
Наші спеціалісти
Практичний досвід Олени 10 років. Дівчина мріяла стати лікарем з дитинства, у віці 14 років вирішила остаточно, що це буде стоматологія. Пропрацювавши 6 років стоматологом загального профілю, прийняла рішення звузити спеціалізацію в бік улюбленої справи, тому вже кілька років надихається ендодонтією та лікуванням кореневих каналів під мікроскопом. Цінує роботу в команді однодумців та професіоналів. Любить складні випадки в лікуванні, це загартовує і дає можливість цінувати професію ще більше.
 • Освіта
  ДДМА
 • Спеціалізація
  Ендодонтист
Шохрух має 3 роки практичного досвіду. Він з дитинства мріяв стати лікарем, після закінчення школи точно усвідомив, що стоматологія - це та професія, в якій він хоче домогтися успіху. В роботі відповідальний, вимогливий до себе і цілеспрямований, орієнтується на якісний результат і комфорт для пацієнта. Вільний час присвячує спорту та вивченню англійської мови.
 • Освіта
  ДДМА, лікар-стоматолог
 • Спеціалізація
  ендодонтія
Практичний досвід Алли більше 4х років. Рішення стати стоматологом було усвідомленим і зваженим. В роботі Аллі допомагають якості, які вона вважає важливими для лікаря: емпатія, експертність і ефективність. Захоплюється медициною і спортом.
 • Освіта
  ЗДМУ, Запоріжжя
 • Спеціалізація
  Терапія
Записатись на прийом