Стоматология Amel Smart Clinic

Клініка стоматології у Дніпрі (Дніпропетровськ)

Зміст:
  Клініка стоматології у Дніпрі (Дніпропетровськ)

  Amel Smart Clinic – клініка стоматології (Дніпро), яка забезпечує комплексний, інноваційний підхід до вирішення стоматологічних завдань будь-якої складності, а також безпечне, абсолютно безболісне та якісне лікування. Ми переконані, що сучасна стоматологія не може повноцінно функціонувати без застосування прогресивних методик, цифрових технологій та інших досягнень у цій галузі. Крім того, ми вважаємо, що пацієнти заслуговують на найкраще, тому ми використовуємо найновіше обладнання, інструменти, високоякісні матеріали виробництва найкращих стоматологічних брендів та запрошуємо на роботу найкращих фахівців.

  Клініка стоматології у Дніпрі: всі послуги

  При створенні стоматологічного центру ми подбали про те, щоб наша клініка стоматології (Дніпропетровськ) була для пацієнтів комфортною та максимально корисною, щоб тут можна було лікуватися всією сім’єю, будучи впевненими, що за будь-якої клінічної ситуації лікарі стоматології нададуть ефективну допомогу.

  Amel Smart Clinic – клініка стоматології (Дніпро), де вам доступні такі види послуг:

  Діагностика:

  Для встановлення точного діагнозу та вибору найбільш ефективного плану лікування ми використовуємо комп’ютерну томографію, візіографію, 3D сканування – сучасне цифрове діагностичне обладнання. За потреби складання плану лікування проводиться із залученням фахівців різних напрямків стоматології.

  Лікування зубів:

  Безболісне та ефективне лікування – результат застосування сучасних технологій, високоякісних матеріалів, комп’ютерної анестезії.
  Лікування ясен
  У лікуванні ясен клініка стоматології (Дніпропетровськ) застосовує професійні методи діагностики тканин пародонту, лазерні технології для очищення та стерилізації пародонтальних кишень.

  Хірургія:

  Досвідчені хірурги стоматологи виконують хірургічні маніпуляції будь-якої складності. Сучасні ефективні методи та операційне обладнання роблять лікування максимально безболісним, комфортним для пацієнта, мінімізують ризики, скорочують час реабілітації.

  Ортодонтія:

  У стоматологічній клініці Amel Smart Clinic можна виправити порушення прикусу будь-якої складності. Ми використовуємо сучасні системи вирівнювання зубів провідних виробників, застосовуємо цифрові технології планування ортодонтичного лікування та 3D-моделювання посмішки.

  Дитяча стоматологія:

  Для дітей ми створили відділення Amel Kids, де організували максимально комфортний простір для маленьких пацієнтів із ігровою зоною. Тут працюють лікарі-стоматологи, які спеціалізуються на лікуванні зубів у дітей.

  Досягнення та переваги клініки стоматології Amel Smart Clinic

  Клініка стоматології (Дніпропетровськ) Amel Smart Clinic об’єднала найкращих фахівців, які у своїй практиці використовують прогресивні технології діагностики, профілактики та лікування, міжнародні протоколи, останні наукові досягнення у галузі сучасної медицини.
  Світові стандарти та цифрові технології – одні з головних переваг нашої клініки.

  Ми пропонуємо:

  • повний комплекс стоматологічних послуг для сім’ї;
  • різні види функціональної та естетичної реставрації;
  • точне лікування із застосуванням дентальної оптики;
  • швидке та точне виготовлення зубних протезів у власній зуботехнічній лабораторії;
  • лікування без болю та страху із застосуванням комп’ютерної анестезії та седації;
  • гарантія будь-які послуги клініки.

  Записуйтесь на консультацію у клініку стоматології Amel Smart Clinic у Дніпрі, і ми гарантуємо вам найвищу якість обслуговування, лікування за доступними цінами.

  Записатись на прийом