Стоматология Amel Smart Clinic

Клініка стоматології у Дніпрі

Зміст:
  Клініка стоматології у Дніпрі

  Amel Smart Clinic – клініка стоматології у Дніпрі, яка зібрала професійну команду найкращих стоматологів хірургів, терапевтів, ендодонтистів, пародонтологів ортодонтів та дитячих зубних лікарів. Головним завданням клініки є ефективне, безболісне та доступне лікування зубів та ясен. Для стоматологів клініки Amel Smart Clinic немає жодних нездійсненних завдань, оскільки ми використовуємо найпередовіші технології, методи лікування, функціональне стомат обладнання та найкращі матеріали.

  Як вибрати клініку стоматології у Дніпрі

  Клініка стоматології (Дніпро) потрібна не лише в екстрених ситуаціях. Проходити огляд порожнини рота та перевіряти стан зубів та ясен потрібно кожні півроку, а за наявності проблем у процесі лікування – ще частіше.

  Лікування та профілактика будуть набагато ефективнішими, якщо спостерігатися в тих самих фахівців, оскільки:

  • Пацієнт почувається комфортніше, оскільки довіряє своєму лікарю;
  • Лікар приймає більш ефективні рішення в плануванні та лікуванні, оскільки добре знайомий з історією пацієнта.

  Якщо ви ще не знайшли свою клініку стоматології у Дніпрі, ми вам у цьому допоможемо.

  Для цього розберемося, чого слід чекати від стоматології:

  • 1
   Ви хочете отримувати якісні послуги, а отже потрібно вибирати клініку стоматології, де працюють першокласні фахівці з великим досвідом, та надається гарантія на всі процедури.
  • 2
   Найчастіше люди звертаються до стоматолога терапевта, який проводить огляд, діагностику, займається лікуванням зубів та ясен, однак у багатьох ситуаціях виникає потреба у зверненні до інших фахівців. Тому у пріоритеті багатопрофільна клініка стоматології у Дніпрі, де всі члени сім’ї можуть отримати професійну стоматологічну допомогу у будь-якій ситуації.
  • 3
   Безпека пацієнтів – основний принцип роботи стоматології, тому важлива умова вибору – відповідність клініки високим санітарно-гігієнічним вимогам. Значно більше уваги приділяється санітарії саме у великих клініках стоматології.
  • 4
   Звертайте увагу на обладнання. Види установки, рентген старого зразка – ознака того, що клініка не розвивається, використовує застаріле обладнання, і швидше за все, застарілі матеріали та методи лікування.

  Є й інші суб’єктивні критерії вибору хорошої стоматологічної клініки. Це загальне враження від оформлення зали очікування та стоматологічних кабінетів, особисте враження від спілкування з лікарем, відгуки інших пацієнтів.

  Переваги клініки стоматології Amel Smart Clinic у Дніпрі

  Amelsmart – клініка стоматології (Дніпро), яка входить до ТОП 200 найкращих клінік світу і може стати найкращою стоматологією для вас та вашої родини.

  Наші переваги:

  • Злагоджена команда досвідчених кваліфікованих лікарів стоматологів усіх стоматологічних спеціалізацій, а також лікарі-анестезіологи, які постійно працюють у штаті;
  • функціональне діагностичне, стоматологічне та медичне обладнання останнього покоління, у тому числі 11 видів цифрового обладнання;
  • Матеріали високої якості провідних виробників стоматологічної продукції;
  • гарантія точного, якісного та ефективного виконання всіх видів лікування;
  • робота з міжнародних протоколів, активне використання інноваційних зубозберігаючих технік та ефективних методів профілактики;
  • Безпека та безболісність всіх процедур;
  • дитяче відділення Amel Kids, в якому працюють уважні та професійні дитячі стоматологи, а для малюків обладнано ігровий простір.

  З турботою про кожного пацієнта клініка стоматології (Дніпро) Amelsmart створила найкомфортніші умови для вас та найпотужнішу матеріально-технічну базу для піклування про здоров’я ваших зубів.

  Записатись на прийом