Стоматология Amel Smart Clinic

Імплантація зубів без нарощування кісткової тканини

Імплантація зубів без нарощування кісткової тканини

Синус-ліфтинг – це операція зі збільшення об’єму кісткової тканини в жувальній області на верхній щелепі, яка проводиться з метою кращої інтеграції зубного імпланта, забезпечення повноцінної жувальної функції. В окремих випадках навіть при вираженому дефіциті кістки проводиться імплантація зубів без синус-ліфтингу. Рішення про необхідність, можливість установки імпланта без попередньої остеопластики хірург-імплантолог стоматологічної клініки Amel Smart Clinic приймає індивідуально за результатами діагностики та консультації пацієнта.

Установка імпланта без синус-ліфтингу – показання

Показання до синус-ліфтингу – це необхідність відновлення верхнього зубного ряду в області 5-7 зуба при дефіциті щелепної кістки для успішної інтеграції імплантів. Однак не завжди є можливість провести нарощування кісткової тканини, наприклад при наявності протипоказань до операції, потреби в зниженні травматичного навантаження при імплантації, при потребі зниження вартості лікування.

Імплантація зубів без нарощування кісткової тканини проводиться за наявності таких умов:

 • в одиничній імплантації – при достатній товщині альвеолярного відростка, при незначній зміні структури кістки;
 • при відновленні множинних дефектів і всіх зубів щелепи – у даному випадку використовуються сучасні технології імплантації із застосуванням мінімальної кількості опорних елементів, за допомогою яких можливе вирішення проблеми при різного ступеня резорбції щелепної кістки.

Методи імплантації верхніх зубів без синус-ліфтингу

Проведення імплантації при убутку кістки на верхній щелепі – це серйозне завдання, що вимагає від хірурга великого професіоналізму і володіння прогресивними технологіями імплантації.

Хірурги-імплантологи Amel Smart Clinic можуть запропонувати кілька варіантів установки імпланта без нарощування кісткової тканини:

 • вживлення імплантату в задню стінку гайморової пазухи;
 • установка імпланта в більш щільних шарах кістки, які не схильні до резорбції, у тому числі в крайній бічній області щелепної дуги);
 • імплантація в передньому відділі щелепи (в зоні, де немає ризику пошкодження дна верхньощелепного синуса);
 • імплантація з використанням мініімплантів (тонких стрижнів, які переважно використовують, як допоміжні для додаткової фіксації складних конструкцій).

Імплантація зубів без синус-ліфтингу – це інноваційний напрямок стоматологічної хірургії, який дозволяє проводити часткове і повне протезування щелепи на імплантатах, використовуючи одномоментні техніки установки імплантів (з негайним навантаженням):

 • базальна імплантація;
 • all on 4.

Установка зубного імпланта без синус-ліфтингу методом базальної імплантації

Базальну імплантацію проводять при тотальній адентії і при частковій втраті зубів (множинний дефект), якщо у пацієнта виражена атрофія кістки, відсутність можливості нарощування кісткової тканини, відсутність можливості проведення імплантації класичним методом. Показанням до базальної імплантації є запущений пародонтит, патологія верхньощелепного синуса.

Особливості та переваги базальної імплантації:

 • спеціальна форма імплантів – конусоподібна з гвинтовим різьбленням для кращого введення штифта в кістку, з широким кроком різьби для кращого зрощення імплантата з кісткою;
 • інтеграція імпланта в базальний шар кістки, у виличну кістку, у кортикальний відділ – тобто в більш щільні шари кісткової тканини, які не схильні до атрофії після видалення зубів.

Імплантація методом all-on-4

Метод імплантації «всі на чотирьох імплантатах» ідеально підходить для відновлення до 10-12 зубів зубного ряду при дефіциті кісткової тканини. Цей метод дозволяє точно розрахувати позиціонування імплантації для максимально міцної фіксації самих імплантів і надійності всієї зубопротезної конструкції. Два імпланта інтегруються в кістку у фронтальному відділі. Вони розташовуються паралельно один одному. Два інших імпланта встановлюють в області жувальних зубів. Бічні імпланти інтегруються в кістку під нахилом. Надалі всі 4 опори обв’язують між собою за допомогою жорсткої металевої конструкції.

За допомогою спеціальної програми лікар може вибрати ділянки з найменшим ступенем атрофії кістки, де може бути проведено успішну інтеграцію зубних імплантатів.

Установка зубного імпланта без нарощування кістки в Amel Smart Clinic

Впровадження цифрових технологій у робочий процес – це новий рівень точності стоматологічної діагностики, ефективність і безпека стоматологічних операцій, прогнозований результат. Стоматологічна клініка Amel Smart Clinic у Дніпрі – одна з перших digital стоматологій в Україні, де цифрові технології допомагають лікарям вирішувати клінічні завдання будь-якої складності.

Хірурги клініки мають великий досвід у проведенні складних операцій, успішно практикують різні методи імплантації без нарощування кісткової тканини. Переваги, які дає імплантація без синус-ліфтингу:

 • зниження травматичного навантаження (установка імпланта проводиться за один прийом без попередньої операції з відновлення кісткової тканини і без хірургічного втручання з метою відкриття доступу до імпланту для установки абатмента);
 • скорочення термінів відновлення зубного ряду;
 • зменшення загальної вартості лікування.

Ціни на процедуру: Імплантація зубів без нарощування кісткової тканини

ПроцедураЦіна
Імплантація Bauer’s, Україна6 600 грн
Імплантація ASPER, Україна13 200 грн
Імплантація Straumann BLT/TL, Швейцарія22 000 грн
Імплантація Nobel, Швеція26 400 грн
Імплантація Straumann BLX / Active, Швейцарія29 700 грн
Тотальна реабілітація на 4 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез82 500 грн
Тотальна реабілітація на 6 імплантатах Bauer’s. Хірургічна частина + тимчасовий протез99 000 грн
Наші спеціалісти
Єгор мріяв стати лікарем-стоматологом з самого дитинства, йому завжди подобалося допомогати людям. У роботі полюбляє строгість та порядок. Уважний, чуйний та відповідальний фахівець, досконало володіє сучасними методами лікування.
  Знайомтесь, БУГА Олександр Володимирович, наш стоматолог-хірург. Практичний досвід: 5 років. Головний життєвий девіз Олександра: "Завжди можна ще краще"! Стоматологія — це його життя. Щороку лікар проходить підвищення кваліфікації.
  • Освіта
   ДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Хірургія
  Записатись на прийом