Стоматология Amel Smart Clinic

Лікування зубів під седацією

Лікування зубів під седацією

Чи можна уникнути стресу у дитини під час лікування у стоматолога? Так, і таку можливість надає дитяча стоматологія з седацією. На даний момент це найкомфортніший і безпечний метод, який передбачає введення малюка в медикаментозний сон. З цією метою використовується газ севоран, завдяки якому діти перестають боятися відвідувань стоматологічного кабінету, не відчувають страху і болю. Лікувати зуби дітям під наркозом у Дніпрі тепер можна в клініці Amel Smart Kids. Відтепер візит до лікаря перестане бути проблемою.

Що таке седація

Під час седації пацієнт вводиться в стан напів сну за допомогою газу севорана. У стоматології застосовується поверхнева седація, яка дозволяє заспокоїти дитину, пригнічує почуття страху.

Подібна методика вже давно використовується в клініках США, Англії, Ізраїлю. Вона особливо поширена в дитячій стоматології, оскільки має мінімальну кількість протипоказань. Застосування седації дозволяє маленьким пацієнтам забути про страх, прищепити їм звичку регулярно відвідувати стоматолога.

Перевагою седації є можливість за один сеанс провести лікування кількох зубів. Як правило, діти не можуть довго знаходитись у стоматологічному кріслі, а при використанні седації цей час збільшується до 60 хвилин.

Лікування дитячих зубів під седацією: основні показання

Лікування під седацією показане в наступних випадках:

 • гіперактивність дитини, через яку вона не може перебувати в кріслі більше 10-15 хвилин;
 • видалення молочних зубів, лікування карієсу;
 • перший візит до стоматолога, під час якого має проводитися лікування (допоможе дитині впоратися зі стресом і поліпшити перші враження);
 • при підвищеному блювотному рефлексі.

Популярний закис азоту («звеселяючий газ») часто не дає необхідного впливу на гіперактивних дітей, і в цьому випадку найкращим вибором буде севоран. Це одна з найбезпечніших інгаляційних сумішей, яка незамінна при тривалому лікуванні і складному видаленні зубів.

Лікування зубів дітям уві сні: переваги методу

Основні переваги глибокої седації з використанням севорана у порівнянні з іншими методами:

 • 1
  моментальний ефект – дія севорана починається вже після першого вдиху;
 • 2
  вже за півгодини після процедури дитина повертається до свого звичного стану;
 • 3
  інгаляційна суміш швидко і повністю виводиться з організму;
 • 4
  севоран не викликає алергічних реакцій і може застосовуватися навіть у пацієнтів з серйозними патологіями нервової системи.

Крім цього, севоран не робить негативного впливу на серце і навіть навпаки, захищає його від наслідків гіпоксії. Препарат практично повністю виводиться через легені, тому не впливає на функціональність внутрішніх органів.

Севоран у дитячій стоматології: як проводиться процедура

Введення в медикаментозний сон не вимагає спеціальної підготовки і відбувається наступним чином:

 • лікар-анестезіолог дає дитині подихати газоподібною речовиною;
 • за кілька секунд дитина засинає;
 • малюк швидко прокидається, якщо збільшується концентрація кисню.

Лікування дітям зубів під наркозом у стоматологічній клініці Amel Smart Kids у Дніпрі

Седація з використанням севорана застосовується у 80% стоматологічного лікування у дітей. Вона незамінна не тільки при видаленні зубів або лікуванні карієсу, але й при проведенні діагностичних процедур, коли будь-який рух може вплинути на їх якість. Лікування зубів у дітей під седацією не робить негативного впливу на мозок і внутрішні органи, а сам газ повністю виводиться з організму.

Довіряйте турботу про ваше здоров’я і здоров’я ваших дітей професіоналам клініки Amel Smart Kids (Дніпро), де вам запропонують якісне обстеження і хороше лікування. Щоб записатися на прийом до лікаря використовуйте спеціальну форму на сайті або один з каналів зв’язку. Ціни на наші послуги представлені в прайсі.

Ціни на процедуру: Лікування зубів під седацією

ПроцедураЦіна
Седація, севоран/діпріван до 1 години, дитяча3 300 грн
Седація, севоран/діпріван до 1,5 години, дитяча3 900 грн
Седація, севоран/діпріван, додатково 1 година, дитяча2 200 грн
Первинна консультація педіатра перед седацією400 грн
Наші спеціалісти
Моя спеціалізація – дитяча терапевтична стоматологія. Я емпат, дуже тонко відчуваю емоції своїх пацієнтів. Вважаю, що лікар повинен мати велике серце і неабиякий розум. Розуміючи, що успіх лікування залежить не тільки від моїх навичок та знань, а також від співпраці та взаємного розуміння з пацієнтом, велику увагу приділяю налагодженню стосунків з дітьми, а також з їхніми батьками. У вільний час займаюся йогою, захоплююсь вивченням психології поведінки людини. Я намагаюся йти в ногу з часом, розвиватися та пізнавати нові технології всіма доступними мені способами. Я люблю свою роботу та отримую взаємні почуття від своїх пацієнтів. Дякую за довіру! Будьте здорові!
 • Освіта
  ХНМУ
 • Спеціалізація
  Дитячий стоматолог
Досвід роботи в клініці Amel 2 роки. У світ стоматології Яну привернула старша сестра, яка вже була практикуючим лікарем-стоматологом. Побачивши багатогранність можливостей сучасної стоматології робити людей щасливими, а їх посмішки красивими, рішення було очевидним - зробити стоматологію частиною свого життя. Вважає, що запорукою успіху в роботі з маленькими пацієнтами важливі щирість, емпатія, уважність і легкість в спілкуванні.
  Практичний досвід лікаря 5 років. Олександра – стоматолог у другому поколінні. У роботі цінує професіоналізм та злагоджену командну роботу. Головне завдання лікаря - це лікування зубів без болю та неприємних відчуттів. Важливим вважає стати справжнім другом маленького пацієнта. У вільний час захоплюється: танцями, читанням, подорожами та прогулянками.
  • Освіта
   ЗДМУ, Стоматологія
  • Спеціалізація
   Дитячий стоматолог
  В роботі для Микити важливо запобігти тому, що в майбутньому може мати потребу лікування. Прибрати у пацієнтів страх до стоматології і навчити культурі гігієни порожнини рота. Микита уважний, педантичний, дисциплінований, вміє слухати і співпереживати. Прагне завжди бути на крок попереду.
  • Освіта:
   ДМА
  • Спеціалізація:
   Дитячий стоматолог
  Працювати з дітьми - це завжди велика відповідальність. Тут неможливо обійтися без високого рівня професіоналізму, почуття гумору і безмежної любові до дітей. За плечима Алли Анатоліївни більше 30 років досвіду в професії. Вона завжди знає, як знайти підхід до маленьких пацієнтів, умовити їх, розважити, заспокоїти, щоб всі пішли після прийому задоволеними і щасливими. Із задоволенням ділиться порадами і корисними відомостями про здоров'я дитячих зубів з батьками. Запорука стабільного успіху в роботі - постійний рух вперед, тому Алла Анатоліївна регулярно відвідує профільні семінари, майстер-класи та курси, присвячені дитячої стоматології, працюючи над підвищенням своєї кваліфікації. У вільний час любить подорожувати.
  • Освіта
   ДДМА, лікар-стоматолог
  • Спеціалізація
   Дитячий лікар-стоматолог
  Більше 10 років Василь працює в сфері екстреної медицини, медицини невідкладних станів, інтенсивної терапії та анестезіології. Медициною він захоплювався з дитинства, анестезіологію вибрав усвідомлено, розуміючи всю складність і відповідальність цієї спеціальності. Пройшов повний курс лекцій Європейського комітету за освітою в анестезіології (Committee for European Education in Anaesthesiology, CEEA), Advanced Trauma Life Support (ATLS) Royal Sussex County Hospital, United Kingdom. В роботі для нього важливий позитивний результат, педантичність і безперервне професійний розвиток. У роботі йому допомагають скрупульозність, здатність доводити почате до кінця, вміння аналізувати і передбачити хід подій. У вільний час займається віндсерфінгом, плаванням, гірськими лижами і сноубордом.
  • Освіта
   ДМА, лікар-анестезіолог
  • Спеціалізація
   Анестезіологія
  Записатись на прийом