Стоматология Amel Smart Clinic

Невідкладна стоматологічна допомога в Amel Dental Smart!

Регулярне планове відвідування стоматології допомагає вчасно виявляти і лікувати хвороби зубів. Але зубний біль не чекає, поки ви запишетесь на прийом до дантиста. Вона може прийти раптово посеред робочого дня, в нічний час, у вихідний. Гострий зубний біль важче переноситься, настільки, що терпіти її немає сил навіть кілька хвилин, не кажучи вже про те, щоб дочекатися ранку або настання понеділка, коли можна, нарешті, звернутися за допомогою в стоматологію.

У стоматологічній клініці Amel Dental Smart починає свою роботу відділення ургентної терапії. Тепер наші двері відкриті 24/7, тому і дорослі, і маленькі пацієнти можуть отримати ургентну допомогу в будь-який день тижня, в будь-який час дня і ночі. У відділенні невідкладної стом допомоги є все необхідне для повноцінної діагностики, безболісного і ефективного лікування – сучасне обладнання, інструментарій, якісні матеріали та медикаменти.

Як ми працюємо: По буднях кабінет ургентної стоматологічної допомоги працює з 20:00 до 8:00. У вихідні, святкові дні – цілодобово.

З якою проблемою можна звернутися в кабінет ургентної стоматології в Amel Dental Smart:

В рамках невідкладної допомоги проводиться:

Здоров’я пацієнтів понад усе! Тому Amel Dental Smart подбала про те, щоб ви і ваші діти могли в будь-який момент розраховувати на кваліфіковану стоматологічну допомогу!

Для запису, телефонуйте за номером: + 38 (067) 235-04-45.

Записатись на прийом